Mean Girls (2004) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Mean Girls (2004)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Mean Girls (2004)

11411
 97 min    2004    HD     7.1

Keti Heron është një hit tek Plastiket, një grupash me vajzat " e para" në shkollen e saj të re, derisa bën gabimin e rënies në dashuri me Aron Samuels, ish të dashurin e Rexhina Xhorxh asin e Plastikeve.