Marilyn's Eyes (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Marilyn’s Eyes (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Marilyn’s Eyes (2021)

4114
 114 min    2021    HD     6.6

Klara dhe Diego, nën drejtimin e një psikiatri të një qendre rehabilitimi ditore për njerëzit me probleme mendore, vendosin ta shndërrojnë qendrën e trajtimit në një restorant, ku përfshihen të gjithë shoqëruesit e tjerë të tyre.