Lions for Lambs (2007) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lions for Lambs (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Lions for Lambs (2007)

14218
 92 minuta    2007    HD     6.2

Një dramë, e fuksuar në  Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuencë prapa linjave.