Letters from Iwo Jima (2006) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Letters from Iwo Jima (2006)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Letters from Iwo Jima (2006)

8694
 141 min    2006    HD     7.9

Historia e betejës së Iwo Jima midis Shteteve të Bashkuara dhe Japonisë Perandorake gjatë Luftës së Dytë Botërore, siç tregohet nga këndvështrimi i japonezëve që e luftuan atë.