Lady Vengeance (2005) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lady Vengeance (2005)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Lady Vengeance (2005)

3203
 115 min    2005    HD     7.5

Geum-ja Lee akuzohet gabimisht për vrasjen e Park Won-mosë dhe shkon në burg për më shumë se trembëdhjetë vjet. Ajo vendos të hakmerret ndaj vrasësit të vërtetë të Parkut, zotit Baek, një mësues anglishteje.