La Soga: Salvation (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
La Soga: Salvation (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

La Soga: Salvation (2022)

10007
 92 min    2022    HD     5.2

Një ish vrasës me pagesë lufton për të shpëtuar dashurinë e jetës së tij, teksa përballet me të shkuarën e tij të dhunshme.