Krrish 3 (2013) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Krrish 3 (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Krrish 3 (2013)

24674
 152 min    2013    HD     5.4

Krrish dhe babai i tij duhet, shpëtuar botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij si kafshë do të sundonin botën nga nje virus, A do të ketë sukses?