K.G.F: Chapter 1 (2018) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
K.G.F: Chapter 1 (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

K.G.F: Chapter 1 (2018)

10940
 156 min    2018    HD     8.4

Në vitet 1970, një gangster shkon i fshehtë si skllav për të vrarë pronarin e një miniere famëkeqe ari.