Jurassic World Dominion (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jurassic World Dominion (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Jurassic World Dominion (2022)

2393
        HD     

Katër vjet pasi Isla Nublar u shkatërrua, dinosaurët tani jetojnë - dhe gjuajnë - së bashku me njerëzit në të gjithë botën. Ky ekuilibër i brishtë do të riformësojë të ardhmen dhe do të përcaktojë, një herë e përgjithmonë, nëse qeniet njerëzore do të mbeten grabitqarët kulminantë në një planet që ata tani ndajnë me krijesat më të frikshme të historisë.