Jupiter Ascending (2015) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jupiter Ascending (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Jupiter Ascending (2015)

30360
 127 min    2015    HD     5.4

Në të ardhmen, një grua e re vihet në shenjestrën e Mbretëreshës së Universit për tu vrarë dhe pikërisht këtu fillon fati i saj për t'i dhënë fund pushtetit të Mbretëreshës.