John Carter (2012) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
John Carter (2012)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

John Carter (2012)

31966
 132 min    2012    HD     6.6

I transferuar në Mars, një veteran i luftës civile zbulon një planet madhështor i banuar nga krijesa gjigande. Si skllav i këtyre krijesave, ai vendos që të arratiset me qellim që ta shpëtojë Princeshën.