Inuyashiki (2018) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Inuyashiki (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Inuyashiki (2018)

19573
 127 min    2018    Full HD     6.6

Inuyashiki Ichirou është një oficer 58 vjeçar mund të quhet i pafat pasi shoqëria dhe familja nuk e respektojnë.Për më tepër ai zbulon se është i sëmur me kancer dhe i ka mbetur pak kohë jetë.Kur duket sikur gjithçka po shkon për keq, një dritë aliene ndriçon qiellin dhe vendin ku qëndron Ichirou.Ai zgjohet duke mos parë asnjë dëmtim, por më vonë do të kuptojë se i janë dhuruar fuqi prej super-heroi dhe do të fitojë respektin e të gjithëve... vetëm nëse do ketë të tjerë me ato fuqi si ai...