In the Forest (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
In the Forest (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

In the Forest (2022)

15369
 82 min    2022    HD     4.2

Pasi një udhëtim familjar në kamp bëhet i tmerrshëm, një nënë duhet të luftojë për të shpëtuar familjen e saj nga një pronar toke i zemëruar, i cili po fsheh një sekret të tmerrshëm në pronën e tij.