Hustlers (2019) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hustlers (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Hustlers (2019)

22365
 110 min    2019    HD     6.6

Ndërsa punon si striptiste në një klab, jeta e Destinisë ndryshon përgjithmonë kur miqësohet me Ramonën, striperen më të rëndësishme të klubit (Xhenifer Lopez). Shumë shpejt ato, bashkë me grupin e tyre, gjejnë mënyrën se si të zhvatin pasanikët e Uoll Stritit e te tjerë, derisa gjërat dalin jashtë kontrollit...