Hotel Poseidon (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hotel Poseidon (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Hotel Poseidon (2021)

5894
 90 min    2021    HD     5.8

Një ditë në jetën e pronarit të një hoteli, Devit, një burri të shqetësuar nga ankthet, fqinji, miqtë dhe dashuria e tij. Ditët dhe netët e Devit përzihen me njëra-tjetrën ndërsa ai endet nëpër sallat e hotelit të braktisur dhe të rrënuar "Poseidon", të cilin e trashëgoi nga babai i tij i vdekur.