Hero (2019) a.k.a Geroy – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Hero (2019) a.k.a Geroy

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Hero (2019) a.k.a Geroy

8121
 121 min    2019    Full HD     

15 vjet më parë, Andrei, nën drejtimin e babait të tij, u trajnua në një shkollë speciale sekrete. Kur projekti pilot u mbyll, ai u vendos në Evropë. Por një ditë babai i tij, të cilin të gjithë e konsideronin të vdekur, telefonon dhe i thotë se është në rrezik. Andrei do të duhet të kalojë nëpër dashuri dhe tradhti dhe të mësojë lojën e pamëshirshme të spiunazhit, në të cilën është përfshirë pa dashje.