Here Before (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Here Before (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Here Before (2022)

7690
 83 min    2022    HD     5.7

E përhumbur nga vdekja e vajzës së saj të vogël, një grua zhvillon një obsesion me një vajzë që ajo beson se është fëmija e saj e rimishëruar.