Heneral Luna (2015) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Heneral Luna (2015)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Heneral Luna (2015)

7236
 118 min    2015    HD     7.5

Gjatë luftës Filipino-Amerikane, një gjeneral filipinas gjaknxehtë përballet me një armik më të frikshëm se ushtria amerikane: bashkatdhetarët e tij tradhtarë.