Headhunters (2011) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Headhunters (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Headhunters (2011)

9311
 100 min    2011    HD     7.5

Rogeri, një hajdut arti, përpiqet të vjedhë një pikturë me vlerë nga Klasi, një ish-ushtar. Së shpejti, ai e gjen veten në një situatë të vështirë dhe mëson se gruaja e tij mund të ketë një marrëdhënie të fshehtë me Klasin.