Furioza (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Furioza (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Furioza (2021)

16245
 139 min    2021    HD     6.2

Një ngjarje nga e kaluara ndan fatin e tre miqve. Papritur, në jetën e Davidit ajo shfaqet përsëri. Dzika, dikur dashuria e jetës së tij, tani një police me përvojë, i bën një ofertë që nuk mund të refuzohet. I vendosur pas murit, Davidi më në fund dorëzohet. Së shpejti do të zbulojë se bota nga e cila u përpoq të çlirohej e tërheq me forcë të dyfishtë.