Fried Barry (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fried Barry (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Fried Barry (2020)

3195
 99 min    2020    Full HD     5.7

Berri është një i varur nga droga, i cili rrëmbehet prej alienëve. Berri kalon në vend të dytë pasi një vizitor i huaj merr kontrollin e trupit të tij dhe e çon atë për një xhiro nëpër Kejp Taun. Ajo që pason është droga, seksi dhe dhuna ndërsa turisti ynë i huaj hyn në botën e çuditshme dhe të mrekullueshme të njerëzimit.