Four to Dinner (2022) a.k.a. Quattro metà – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Four to Dinner (2022) a.k.a. Quattro metà


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Four to Dinner (2022) a.k.a. Quattro metà

27349
 105 min    2022    Full HD     6.4

Një romancë-komedi që sfidon konceptin e shpirtrave binjakë, tregimet paralele portretizojnë katër miq beqarë teksa çiftohen në kombinime të ndryshme çiftesh.