Flags of Our Fathers (2006) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Flags of Our Fathers (2006)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Flags of Our Fathers (2006)

7210
 135 min    2006    HD     7.1

Historitë jetësore te gjashtë burrave që ngritën flamurin në Betejën e Iwo Jima, një pikë kthese në Luftën e Dytë Botërore.