Fireheart (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fireheart (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Fireheart (2022)

20068
 92 min    2022    HD     6.1

16 vjeçarja, Xhorxhia Nolan, me dëshirën e madhe për t’u bërë femra e parë zjarrfikëse në botë, bëhet pjesë e një serie ngjarjesh kur në qytetin e Nju Jork zjarrfikësit fillojnë të zhduken. E dëshpëruar për të ndihmuar të atin dhe për të shpëtuar qytetin e saj, nga zjarrvënësi i teatrove, Xhorxhia maskohet si një djalë i ri i quajtur "Xho" dhe bashkohet me një grup të vogël zjarrfikësish të papërshtatshëm që përpiqen të ndalojnë zjarrvënësin.