Finding Nemo (2003) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Finding Nemo (2003)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Finding Nemo (2003)

6348
 100 min    2003    HD     8.2

Pasi djali i tij kapet nga një zhytës në det dhe dërgohet në Sidnej, një peshk-klloun i ndrojtur niset në një udhëtim për ta sjellë në shtëpi.