Fighting for the Motherland 1162 (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fighting for the Motherland 1162 (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Fighting for the Motherland 1162 (2020)

8778
 110 min    2020    Full HD     6.2

Në Kinën mesjetare, në kohën e tiranisë së Dinastisë Jin, Xin Qiji merr armët së bashku me bashkëfshatarët e tij për të rrëzuar Perandorin nga froni dhe për të bashkuar Kinën.