Fever Dream (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Fever Dream (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Fever Dream (2021)

12609
 93 min    2021    HD     5.3

Një histori me fantazma, shpirtra të lënduar, helme, katastrofa mjedisore dhe shpirtërore si dhe me lidhjen e fortë prind-fëmijë.