Exposed (2016) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Exposed (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Exposed (2016)

16813
 102 min    2016    HD     4.8

Një detektiv heton të vërtetën pas vdekjes së kolegut të tij. Kjo çështje e mistershme nxjerr në pah korrupsionin e policisë si dhe një mister të rrezikshëm që përfshin një vajzë të re…