Even Mice Belong in Heaven (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Even Mice Belong in Heaven (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Even Mice Belong in Heaven (2021)

9584
 80 min    2021    HD     6.7

Një film për dy armiq të vdekshëm - një mi i vogël dhe një dhelpër, të cilët pas një aksidenti fatkeq, takohen në parajsën e kafshëve. Ata humbasin instinktet e tyre natyrore dhe bëhen miqtë më të mirë. Dëshira e tyre për të qëndruar së bashku pasi të kthehen në tokë realizohet, por ata rilindin në role të kundërta. Falë fuqisë së miqësisë ata mund të kapërcejnë edhe atë që duket e pamundur.