Escape the Field (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Escape the Field (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Escape the Field (2022)

4463
 89 min    2022    HD     

Gjashtë të panjohur zgjohen papritur në një arë të pafundme dhe shumë të largët misri. Të zhveshur nga pasuritë e tyre, ata kanë mbetur me vetëm gjashtë sende: një armë me një plumb të vetëm, një kuti shkrepse, një fener, një thikë, një busull dhe një faqore me ujë. Ndërsa sirenat misterioze shpërthejnë në distancë dhe kurthe shfaqen në çdo hap, grupi kupton se është zhytur në një lojë me një të keqe të padukshme dhe mbijetesa varet nga zgjidhja e një enigme djallëzore dhe vdekjeprurëse.