Eight for Silver (2021) a.k.a. The Cursed – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Eight for Silver (2021) a.k.a. The Cursed

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Eight for Silver (2021) a.k.a. The Cursed

11097
 111 min    2021    HD     6.3

Në shekullin e 19-të, një burrë shkon në një fshat të largët për të hetuar një sulm nga një kafshë e egër. Ai zbulon një sekret shumë më të thellë që ka në kontroll pronari dhe banorët e qytetit.