Eiffel (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Eiffel (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Eiffel (2021)

11992
 108 min    2021    HD     6.2

Sapo ka përfunduar Statuja e Lirisë, Gustave Eiffel është në kulmin e karrierës së tij. Gjithçka ndryshon ditën kur ai kryqëzon rrugët me dashurinë e tij. Marrëdhënia e tyre e ndaluar e frymëzon atë të ndryshojë horizontin e Parisit përgjithmonë.