Dynasty Warriors (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dynasty Warriors (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Dynasty Warriors (2021)

11376
 119 min    2021    Full HD     

Bazuar në video-lojën japoneze me të njëjtin emër, kjo është historia një lufte për lavdi, pushtet, besnikëri midis forcave të ndryshme kundërshtare në Kinën e vjetër.