Drive My Car (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Drive My Car (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Drive My Car (2021)

6034
 179 min    2021    HD     7.6

Një aktor dhe regjisor i njohur i skenës mëson të përballet me vdekjen e papritur të gruas së tij, kur merr një ofertë për të drejtuar një produksion të "Xhaxha Vanyas" në Hiroshima.