Dog Day Afternoon (1975) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dog Day Afternoon (1975)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Dog Day Afternoon (1975)

4809
 125 min    1975    HD     8.0

Tre hajdutë bankash amatorë planifikojnë të grabisin një bankë. Një grabitje e thjeshtë e bukur: Hyni, merrni paratë dhe ikni. Fatkeqësisht, grabitja e supozuar e pakomplikuar befas bëhet një makth i çuditshëm pasi çdo gjë shkon keq.