Dog (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dog (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Dog (2022)

58853
 101 min    2022    HD     6.7

Pas vdekjes së shokut të tij të ushtrisë, ish-ushtari Brigs, duhet të çojë qenin Lulu në funeral, në kohën e duhur. Gjatë rrugës, ndërsa u duhet të mësohen me njëri-tjetrin, ata thyejnë ligjet, i shmangen ngushtë vdekjes dhe mësojnë të luftojnë për të gjetur lumturinë.