Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)

27544
 126 min    2022    Kamer     7.5

Doktor Strange, me anë të një magjie të ndaluar arrin të hapë dyert e universeve të shumta, duke sjellë në skenë disa versione të vetes që paraqesin një kërcënim të madh për njerëzimin, të cilin vetë Strange, Uongu dhe Uanda s'munden ta përballojnë.