Dinosaur World (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dinosaur World (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Dinosaur World (2020)

7103
 78 min    2020    HD     

Lojtarët më të mirë nga e gjithë bota janë mbledhur për të qenë testuesit e Rasëllit në lojën e tij të re, ku gjithçka mund të ndodhë. Të gjithë i kanë sytë te çmimi, i cili do t'i japë një shans të dytë në jetë. Lakmia do të mposhtë miqësinë, aleatët do të bëhen armiq dhe e papritura ndodh pas çdo lëvizje në një botë virtuale të dominuar nga dinozaurët ku vetëm një mund të dalë triumfues.