Diabolik (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Diabolik (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Diabolik (2021)

13972
 133 min    2021    HD     6.3

Historia e errët dhe romantike e takimit mes mjeshtrit hajdut Djallëzori dhe Eva Kant, vendosur në qytetin imagjinar të Klervil në fund të viteve 1960’. Inspektori Xhinko është në kërkim të kriminelit duke u përpjekur të ndalojë planet e tij djallëzore.