Destination Marfa (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Destination Marfa (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Destination Marfa (2021)

4580
 97 min    2021    HD     6.7

Gjatë një udhëtimi në fundjavë, katër miq të ngushtë vendosin të devijojnë nga rruga dhe të shkojnë në një qytet të vogël të Teksasit Perëndimor të njohur si Marfa. Një vend i çuditshëm dhe mistik.