Derailed (2002) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Derailed (2002)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Derailed (2002)

7551
 89 min    2002    HD     4.0

Në një tren jashtë kontrollit që mban pengje dhe agjentin e bio-armëve të teknologjisë së lartë, Kristofin, bëhet një ushtri e vetme për të nxjerrë nga shinat terroristët dhe për të shpëtuar jetën e të gjithëve në bord!