Deep Water (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Deep Water (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Deep Water (2022)

26133
 115 min    2022    HD     5.5

Një burrë i pasur, i cili lejon gruan e tij të ketë lidhje te tjera për të shmangur divorcin, bëhet i dyshuari kryesor për zhdukjen e të dashurëve të saj.