David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

David Attenborough: A Life on Our Planet (2020)

9457
 83 min    2020    HD     9.0

Në 93 vitet e jetës së tij, Atenborou ka vizituar çdo kontinent të globit, duke eksploruar vendet e egra të planetit dhe duke dokumentuar botën e gjallë në gjithë larmishmërinë e saj. Por gjatë jetës së tij, Atenborou ka parë me sytë e tij edhe ndikimin monumental të njeriut mbi natyrën. Ky dokumentar është dëshmia e jetës së tij.