Damon's Revenge (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Damon’s Revenge (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Damon’s Revenge (2022)

6131
 89 min    2022    HD     5.4

Një grup shokësh kalojnë fundjavën tek shtëpia e shoqes në liqen. I bashkuar dhe sherifi lokal, grupi hasen me të burgosurin e larguar dhe me një ndjekës të frikshëm e vrasës me emrin Damon.