Crush (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Crush (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Crush (2022)

11818
 93 min    2022    HD     6.2

Një artiste e re aspiruese bashkohet me ekipin e saj të shkollës së mesme dhe më vonë zbulon se si ndihet dashuria e vërtetë kur e gjen veten duke rënë në dashuri me një shoqe ekipi.