Choose or Die (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Choose or Die (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Choose or Die (2022)

6795
 84 min    2022    HD     4.8

Pasi nis një lojë horror mbijetese të humbur të viteve '80, një koduese e re lëshon një mallkim të fshehur që copëton realitetin, duke e detyruar atë të marrë vendime të tmerrshme dhe të përballet me pasoja vdekjeprurëse.