Chernobyl Diaries (2012) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chernobyl Diaries (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Chernobyl Diaries (2012)

4282
 86 min    2012    HD     5.0

Gjashtë turistë punësojnë një udhëzues turnesh ekstrem që merr ata në Pripyat braktisur qytetit, në shtëpi ish-punëtorët e reaktorit bërthamor i Çernobilit.