Capote (2005) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Capote (2005)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Capote (2005)

13930
 114 min    2005    HD     7.3

Truman Capote, gjatë hulumtimit të tij për librin e tij Gjaku i Ftohtë, në llogari të vrasjes së një familje nga Kansasi, shkrimtari zhvillon një marrëdhënie të ngushtë me Perry Smith, një nga vrasësit.