Bull (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bull (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Bull (2021)

6829
 88 min    2021    HD     6.4

Bull kthehet në mënyrë misterioze në shtëpi pas një mungese 10 vjeçare për t'u hakmarrë ndaj atyre që dyfish e kishin kryqëzuar atë gjithë ato vite më parë.