Bright: Samurai Soul (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bright: Samurai Soul (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Bright: Samurai Soul (2021)

6494
 80 min    2021    Full HD     5.6

Izo, një Ronin dhe Raiden, një ork, punojnë për të sjellë një vajzë të re elfi dhe shkopin që ajo mbart në tokën e elfëve në veri.